Baskı Kalıbı Nedir?

Baskı Kalıpları

Baskı, Bir şeklin yazının grafiğin veya resimlerin gerçeğine en yakın bir biçimde farklı bir düzey üzerinde çoğaltılması ve hızlı aktarılması işlemi olarak tarif edilebilmektedir. En çok kullanılan baskı türleri değişmek ile beraber en başında, Tipo, flekso, ofset, tifdruk, serigrafi olarak bilinmektedir. Flekso baskı türü son 10 yıl içerisinde oldukça büyük gelişmeler kaydetmiştir. Yapmış olduğumuz baskılar ile oldukça kaliteli işler çıkarmaktayız. Baskı konusunda da hizmet veren firmamız baskı kalitesini en iyi seviyede kullanmaktadır. Yapılacak olan baskının türünün değişikliğine göre kalitesi de değişmektedir. Kaliteli bir baskı için doğru adrestesiniz. Her zaman müşteri memnuniyetimiz önce gelmektedir.

En Yaygın Kullanılan Baskı Türleri

Baskı teknikleri ve terimleri oldukça fazladır. Düz baskı, çukur baskı, yüksek baskı elek baskıdır. Tüm baskı çeşitleri kendi içlerinde rengine ve orijinalliğine göre değişmektedir. Kullanmış olduğumuz malzeme kalitesi ile vermiş olduğumuz hizmet eş değerdir.

Baskı Kalıbı Nedir?

Baskı teknikleri basıldıkları kalıba göre isim almaktadırlar. Birçok baskı çeşidi olduğundan dolayı her birinin ismi de farklı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Baskı kalıpları ihtiyaç doğrultusunda isimleri ortaya çıkmıştır. Kullanmış olduğumuz baskı kalıpları günümüzde son versiyonlar olup çıkarmış oldukları işlerin kalitesi ile birinci sırada yer almaktadır. Baskı kalıplarımız ile birçok kişi matbaa sektöründe geliştirmiştir.

Baskı Kalıplarımız Nelerdir?

supra b200 ctcp ve supra ctp termal olmak üzere iki adet kaliteli baskı türlerimiz yer almaktadır. Uygun depolama koşullarına uyduğunuz takdirde 12 ay boyunca saklama imkanına sahipsiniz. Mevcut olan kalıpların paketlenmesi ebadına göre değişmektedir. Işık geçirmeyen paketlere sarılarak paketlenmektedir. Paketin ebatı, kalıp ebadına göre değişir. Maksimum ağırlığı değişmektedir. Her sorununuz için bize ulaşmanız mümkündür.

Yapılan her baskı kalıbı için bizden destek alabilirsiniz. Ürünlerimizin sonuna kadar arkasında olup, alacağınız her ürün size özel fiyat seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Kendinize özel teklif iste butonuna sağ kısımdan faydalanabilirsiniz. Baskı kalıplarımız gibi en yüksek kalitede olan mürekkeplerimize ve diğer ürünlerimize de bir tık ile ulaşmanız mümkündür. Her türlü ürünün örneğini isteyebilir ve inceleyebilirsiniz.

?