Kurumsal

Kurumsal

GRENSAN

Tarihçe – 1977 yılında Çemberlitaş’da küçük bir grenaj atölyesi ile basım sektörüne giren ve zaman içerisinde Topkapı ve Massit şubeleri ile grenaj sektöründe Türkiye’nin öncü firması olan GRENSAN 1996 yılında matbaa malzemeleri satışına başladı. Yıllar içerisinde satış hacmini arttıran GRENSAN almış olduğu temsilcilikler, sunmuş olduğu hizmetler ve bayilik yapısı ile bugün matbaa malzemeleri konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. İstanbul Güneşli’de 2.000 m2 yerinde depolama ve satış faaliyetlerine devam eden GRENSAN, piyasaya sunmuş olduğu ofset baskı kalıpları, ofset baskı mürekkep ve lakları, ofset baskı kimyasalları, baskı blanketleri, presbantlar, lak kalıpları, blanket yıkama bezleri, mürekkep hazne folyoları, hazır oluklar, kutu kesim malzemeleri, pilyaj ve perforajlar, yapışkanlı astrolonlar, dikiş telleri gibi zengin ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet etmektedir.
Misyon - Kurulduğu günden bu yana yeniliklere öncülük eden firmamız, başarısının anahtarı, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti merkezde tutarak, tecrübesiyle ihtiyacı öngörme yeteneğini kullanarak, konusunda uzman çalışanları ile ilke ve prensiplerinden ödün vermeden, etik rekabet anlayışı güderek kararlılıkla yola devam etmek. Önceliğimiz; çok ürün satmanın ötesinde, kendimizi iş ortaklarımızın gözüyle değerlendirip en iyi hizmeti sunarak, sattığımız her bir ürünün kalitesi dolayısıyla müşterilerimizin güvenini her zaman yanımızda hissetmektir.
Vizyon - Bugün olduğu gibi, yarınlarda da kaliteye ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermek ve basım sektöründe daima bir adım önde olmak. Benimsediğimiz iş ahlakını, çağın yeniliklerini yakından takip ederek, bize duyduğunuz güveni ve yakınlığı yitirmeden sizden bir parça olarak çıktığımız yola yine sizin bir parçanız olarak devam etmektir. Bulunduğumuz yere bizi taşıyan tesadüfler ve şans değil, kararlı ve sağlam duruşumuzdur, hiçbir zaman ödün vermediğimiz dürüstlüğümüzdür. Bu azim ve kararlılıkla yaptıklarımızla yetinmeden daima ileriye baktık ve bakmaya da devam edeceğiz.

?