Matbaa Mürekkebi

Matbaa mürekkebi ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yapıyor musunuz? Matbaa mürekkepleri kaliteli ve doğru kullanıldığı takdirde kaliteli sonuçlar verirler. Grensan Matbaa Hizmetleri olarak ürün gamımızda barındırdığımız ve satışını yaptığımız matbaa mürekkebi ve matbaa mürekkepleri hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

 

Matbaa Mürekkepleri

 

Satışını yaptığımız matbaa mürekkebi çeşitleri;

1- Matbaa Mürekkebi: Novavit Eco Mix Bio Pantone;

Opak beyaz, transparan, siyah ve 13 ana mürekkepten oluşan modern bir seridir. Pantone® Color Formula Guide’a göre ideal olarak mürekkep karışımı için uygundur. Yalnız mineral yağ ve düşük VOC olarak formüle edilmiştir. Bu mürekkep yapısındaki pigment ıslaklığı yüksek kalitede baskı garantisi ve iyi bir mürekkep-su dengesini mümkün kılar. Novavit® Eco Mix Bio serisinin güçlü özellikleri yüksek parlaklık, iyi emici olması ve bu nedenlerden dolayı istifleme ve sürtünme direnci ile hızlı işlem görür. Hem yeni nesil hem de eski tasarım baskı makinelerinde mükemmel uyum sağlar.

2- Matbaa Mürekkebi: Novavit F700 Speed Plus;

Haznede kurumadığı için kısa sürede baskıya geçişi sağlar ve uzun trajlarda çekilme yapmaz. Hızlı çalışan yeni nesil baskı makineleri için kullanımı oldukça uygundur. Mürekkebin bağlayıcı özelliği nedeniyle özellikle yüksek hızlı baskılarda azaltılmış misting uygulamasıyla beraber mükemmel su- mürekkep dengesi sağlar.

Avantajlarına gelirsek, çok hızlı ayarlanabilir, yeni nesil ofset baskı makineleri için kullanıma uygundur ve yüksek baskı netliği sağlar. Optimize edilmiş su-mürekkep dengesiyle en yeni bağlayıcı teknolojidir. Yüksek işlem kararlılığı, çok iyi sürtünme direnci sağlaması ve hızlı baskı prosesi parlak kuşelenmiş kağıtlar için uygundur.

3- Matbaa Mürekkebi: Novavit F950 Plus Bio;

Çok hızlı ayar özelliklerine ve sürtünme direncine sahip haznede kurumayan mürekkep serisidir. Çok renkli baskılarda ofset baskı makineleri için kullanıma uygundur. Özellikle yüksek baskı hızlarında mükemmel su mürekkep dengesiyle birleşerek yeni teknoloji sisteminde azaltılmış misting uygulamaları sağlar.

Hızlı ayar, çok iyi sürtünme direnci, azaltılmış misting uygulamaları, mükemmel su- mürekkep dengesiyle yeni teknolojiye uygunluğu, yüksek baskı netliği, mükemmel mürekkep – su dengesi, yüksek işlem stabilitesi en bilinen avantajlarıdır ve parlak kuşeli kağıtlar için kullanıma çok elverişlidir.

ISO 12647-2 karşılığına gelen baskı işleri için uygundur. İşlevsel görevinden hariç gıda ambalajları için kullanıma uygun değildir.

4- Matbaa Mürekkebi: Novavit X800 Skinnex;

Haznede kurumaz ve kısa sürede baskıya geçişi sağlar. Tabaka Ofset için K+E® standart proses mürekkepler kategorisindedir.

Avantajlarını son derece hızlı ayar, sorunsuz mürekkep ayarı, yüksek baskı netliği, mükemmel su-mürekkep dengesiyle en yeni teknolojiyle uyumu, yüksek baskı standardı ve tüm parlak kuşelenmiş kağıtlar için ideal olarak uygunluğu olarak sıralayabiliriz.

İşlevsel görevinden hariç gıda ambalajları için kullanıma uygun değildir. ISO 12647-2 karşılığına gelen baskı işleri için uygundur.

?